poniedziałek, 17 września 2007

Nie przepadam za portretami i robieniem zdjęć ludziom , może jest to dziwne ale nie oczywiście zrobię czemu nie jak jest okazja, ale nigdy nie jestem z nich zadowolony po prostu tak jest. Ale za to uwielbiam fotografować przyrodę i zwierzaki i przeważnie z tych zdjęć jestem zadowolony może dlatego że drzewa nie mrugają i nie robią głupich min, a zwierzaki zawsze są skore do robienia im sesji i podobno tak jak dzieci nigdy nie udają uczuć,a po za tym zawsze na nich dobrze wyglądają .

3 komentarze:

drshaman pisze...

Skąd pewność że zwierzęta nie udają skoro niektóre z nich tak się kamuflują już samym wyglądem. Najwięcej udawaczy żyję w oceanie- Ryby udają że są kamieniami albo rośliną. Ostatnio moja siostra kupiła kwiatka doniczkowego. Jego kwiatostan kusi owady kolorowym wnętrzem. Nagle kwiatek się zamyka a robaczek zaczyna być trawiony. He heheh - A Drzewa w Harrym Potterze? He he Też udają że są zwykłymi drzewami a jak podejdziesz to po głowie mogą zdzielić heheh

marcin(mlody) pisze...

hehehe

Adrian pisze...

a sowy! przeciez od conajmniej 20 lat wiadomo, ze "nie sa tym czym sie wydaja" ..

tak serio to dobrze mowisz ale spojrz na to z innej strony : duzo ciezej zrobic ludziom dobre zdjecie bo sa wlasnie tacy jacy sa, zwierzeta i wodoczki sa jaknajbardziej spoko ale tez zrobienie dobrego zdjecia czemus wymaga czegos wiecej niz tylko "cyk", najwazniejsze zebys robil to co lubisz najbardziej, co czujesz i na co masz ochote.

niektorzy wiedza fotografi mozna nauczyc sie nawet na gownie ..