czwartek, 21 sierpnia 2008

coś się musi zmienić bo jak na razie to nerwy i to wszystko pokrywam sztucznym uśmiechem. Muszę być między ludźmi a pojebany kierownik w robocie dał mnie na ploter!!, zamknięte pomieszczenie bez żadnych okien.A ja też praktycznie nikogo nie widuje w pracy tylko przez 8 bitych godzin siedzę sam i nic nie robie tylko pilnuje żeby materiału nie porwało mi kiedy ustawie już algorytmy, jedna cała płyta robi się około 2 godz idzie się na wkurwiać z tego nic nie robienia.
Mam za dużo czasu na myślenie. Oj chyba prace zmienię wcześniej nisz zaplanowałem sobie hehe ,bo w tej to nie dość że się dusze to naprawdę jej nie lubię!! .

4 komentarze:

drshaman pisze...

Marcinie!!! Radzę Ci nie narzekać, bo wkurzysz drLos i ten po złości Cię pokieruje do niemiec gdzie będziesz nieustannie tęsknił za pracą w takich warunkach (he he)

drshaman pisze...

Marcinie!!! Są tam może jakieś przyjęcia! Naprawdę szukam właśnie takiej pracy. Mówię poważnie. Daj znać. Chce zjechać do Polski. Mam dość obczyzny. Napisz coś na GG.

dope pisze...

zawsze moze byc gorzej : mogles np wyjecac do wloch hehehe

gregor von schweidnitz pisze...

moi szanowni koledzy powyzej jak zwykle pierdola, chcialbym powiedziec z tej okazji cos madrego i wybijajacego sie w tym marazmie intelektualnym ale nie moge, wiec za tymi pacanami mowie ci marcinie :" zabij kierownika" !!!!!! heheheheheh